Kalts sautējuma katls ar vāku, trīsslāņu, 240x145mm, 6,5 litri, varš | Adexa C0310009C
EAN: 5056850818710
Original price was: 131,93 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 145 mm |
| Svars | 2,2 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 6,5 litri |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un alumīnijs |
| Krāsa | Varš |
| Vāks | Iekļauts |
| Diametrs | 240 mm |
| Saderīgs ar indukciju | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Polipropilēna Gastronormas Trauka Vāks GN1/4 Caurspīdīgs | Adexa GNPPL14
In stock
Original price was: 4,11 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Profesionāla cepamā panna no nerūsējošā tērauda 9,5''/240mm | Adexa SE32405
In stock
Original price was: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
