Kalts sautējuma katls ar vāku, trīsslāņu, 260x150mm, 7,9 litri, sudraba | Adexa C0310010S
EAN: 5056850818741
Original price was: 118,93 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 150 mm |
| Svars | 2,7 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 7,9 litri |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un alumīnijs |
| Krāsa | Sudraba |
| Vāks | Iekļauts |
| Diametrs | 260 mm |
| Saderīgs ar indukciju | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls mērču izsmidzinātājs ar 2 sūkņiem, nerūsējošais tērauds | Adexa JZS002
In stock
Original price was: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Polipropilēna Gastronorm vāks GN1/6 caurspīdīgs | Adexa GNPPL16
In stock
Original price was: 4,13 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Polipropilēna Gastronormas Trauka Vāks GN1/4 Caurspīdīgs | Adexa GNPPL14
In stock
Original price was: 4,11 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Profesionāla cepamā panna no nerūsējošā tērauda 9,5''/240mm | Adexa SE32405
In stock
Original price was: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)
