Kalts sautējumu katls ar vāku, trīsslāņu ⌀320x120mm 9,6 litri varš | Adexa C0311013C
EAN: 5056850818932
Original price was: 151,29 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 120 mm |
| Svars | 3,1 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 9,6 litri |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un alumīnijs |
| Krāsa | Varš |
| Vāks | Iekļauts |
| Diametrs | 320 mm |
| Saderīgs ar indukciju | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Polipropilēna Gastronorm vāks GN1/6 caurspīdīgs | Adexa GNPPL16
In stock
Original price was: 4,13 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Polipropilēna Gastronormas Trauka Vāks GN1/4 Caurspīdīgs | Adexa GNPPL14
In stock
Original price was: 4,11 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)
