Kalts sautējumu katls ar vāku, trīsslāņu 200x125mm 3,9 litri, sudraba | Adexa C0310007S
EAN: 5056850818680
Original price was: 89,13 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Augstums | 125 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 3,9 litri |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un alumīnijs |
| Krāsa | Sudraba |
| Vāks | Iekļauts |
| Diametrs | 200 mm |
| Saderīgs ar indukciju | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Polipropilēna Gastronorm vāks GN1/6 caurspīdīgs | Adexa GNPPL16
In stock
Original price was: 4,13 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Profesionāls sautējamais katls ar vāku nerūsējošais tērauds 14.8 litri | Adexa SE13021
In stock
Original price was: 111,75 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)
