Kameras vakuuma iesaiņošanas mašīna ar dubulto blīvējuma joslu 14 litri | Adexa SV041
Original price was: 1960,89 €.843,18 €Current price is: 843,18 €. (bez PVN)
Šī komerciālā kamerveida vakuuma iepakošanas mašīna ir viegli lietojama, ārkārtīgi uzticama un nodrošina augstu ražību. Pārtiku vai šķidrumu tūlītēji noslēdzot kārtīgos, viegli uzglabājamos iepakojumos, šis profesionālais vakuuma iepakošanas aparāts sagatavo pārtiku dzesēšanai, saldēšanai vai gatavošanai precīzās porcijās. Vakuuma un blīvējuma darbības ir regulējamas, un pēc noslēgšanas vakuuma maisiņi ir ideāli piemēroti lietošanai sous vide ūdens vannā. Skatīšanās logs ļauj uzraudzīt pārtiku vai šķidrumu vakuuma procesā, un nerūsējošā tērauda konstrukcija padara šo mašīnu ārkārtīgi higiēnisku un viegli tīrāmu.
- Kameras izmērs: 445x440x75mm
- Blīvējuma josla (garums un platums): 400x10mm (dubulta)
- Attālums starp blīvējuma joslām: 445x310x75mm
- Blīvējuma jauda: 1800-2200W
- Darba spriegums: 230V/1 fāze
- Mašīnas izmēri: 570x500x950mm
- Iepakojuma izmēri: 530x460x510mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 500 mm |
| Augstums | 950 mm |
| Platums | 570 mm |
| Svars | 93 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Metināšanas stienis | 400x10mm (dubults) |
| Izmēri (kamerai) | 445x440x75 mm |
| Jauda (sūknis) | 750W |
| Jauda (aizsprostēšanai) | 1800 – 2200W |
| Laiks (aizzīmogošana) | 10 līdz 30 sekundēm |
Juurdesobivad tooted
B KATEGORIJAS Profesionālais indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801 B KATEGORIJA
In stock
Original price was: 1820,38 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)B KLASAS Komerciālais ledusskapis Vertikāls skapis 685 litri Nerūsējošais tērauds Vienas durvis GN2/1 Ventilējama dzesēšana | Adexa R650V B GRADE
Available on backorder
Original price was: 1307,25 €.562,12 €Current price is: 562,12 €. (bez PVN)B KVALITĀTES Komerciāls Elektriskais Grils Gluds 728x393mm 2 zonas 4.4kW | Adexa WHEG820AF B KVALITĀTE
In stock
Original price was: 408,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)B KVALITĀTES Komerciāls roku un katlu mazgāšanas izlietne Nerūsējošais tērauds 1 bļoda Splashback 1800x500x900mm Apaļas kājas | Adexa PSR18050 B KVALITĀTE
In stock
Original price was: 835,29 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Bērzkoka krēsls dabīgā krāsā ar gaišu pītā virvju sēdekli | Adexa GS60575NBE
In stock
Original price was: 425,85 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komerciālais ēdienu sildītājs ar 3 atvilktnēm 3kW | Adexa HW83
In stock
Original price was: 1817,40 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)Komerciāls caurstaigājams darba virsmas grīdas skapītis ar bīdāmām durvīm Nerūsējošais tērauds 1600x700x850mm | Adexa VTC167SLS
In stock
Original price was: 1290,79 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (bez PVN)Komercijas indukcijas plīts virsma vai brīvi stāvoša 4 x 3.5kW | Adexa CX140A
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Melna tērauda krēsls ar melnu vinila polsterētu sēdekli un melnu atzveltni | Adexa GS694BSBB_bgrade
In stock
Original price was: 150,91 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)Profesionāla gāzes plīts 36 degļi 24kW uz GN2/1 gāzes cepeškrāsns 8kW | Adexa Hotmax 700 GR763
In stock
Original price was: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (bez PVN)Tirdzniecības auksto dzērienu dozators 3 x 16 litri | Adexa LSJ16LX3
In stock
Original price was: 1020,76 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
