Komercija Izlietne Nerūsējošais tērauds 1800x700x900mm 2 bļodas pa kreisi ar Noteces plātni Sienas aizsargs Apakšplaukts | Adexa STT1870L
906,88 € Original price was: 906,88 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (bez PVN)
Saliekams nerūsējošā tērauda darba galds 1400x600x850mm | Adexa FW4187690
475,13 € Original price was: 475,13 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)
Karstā salātu piegādes bufete 3xGN1/1 melna | Adexa MBH811BB
SKU:
MBH811BB
EAN: 5056465002252
4080,91 € Original price was: 4080,91 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)
Šis apsildāmais bufetes bārs ir lieliska izvēle jebkurai pašapkalpošanās vai apkalpošanas sistēmai ar lielu apjomu. Izstrādāts stilam un uzticamībai, ēdiens tiek uzturēts ideālā pasniegšanas temperatūrā, izmantojot maigu mitru siltumu bain marie tipa apsildē.
- Der 3 x GN1/1 konteineri (nav iekļauti)
- +30 līdz +90 °C
- Digitālais termometrs
- Nerūsējošā tērauda tvertne, granīta darba virsma un koka panelis
- Aizsargi pret šķaudīšanu ar apgaismojumu
- Ar 4 grozāmiem riteņiem (divi ar bloķēšanas iespēju)
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 800 mm |
| Augstums | 1355 mm |
| Platums | 1250 mm |
| Svars | 110 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 3 x GN1/1 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2010 W |
| Krāsa | Melns |
| Šķaudīšanas aizsargi | Jā |
| Temperatūra | +30°C līdz +90°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | Jā |
| Materiāls (ārpuse) | Koks |
| Materiāls (bļoda) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Komerciālais auksto dzērienu izsmidzinātājs 1 x 25 litri | Adexa LSJ25L
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Komercijas graudaugu dozētājs 10 litri viens | Adexa SCD10A
In stock
Neslīdošs paplātes no stikla šķiedras Ovāls 27" Melns | Adexa WHF2700
In stock
Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Saliekams pasniegšanas ratiņi | Adexa PFT01
In stock
