Komercijas izlietne trauku mazgājamām mašīnām 1 bļoda labā apakšējā plaukta splashback 1200x600x910mm | Adexa DSB1260R
600,88 € Original price was: 600,88 €.246,36 €Current price is: 246,36 €. (bez PVN)
Sudraba barjeras stabs ar melnu atsperes jostu 5m | Adexa SBP501B
89,53 € Original price was: 89,53 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Komercālā plauktu sistēma 4 līmeņi 1000kg 900x600x1800mm hroma stieple | Adexa WH9060180A4C
SKU:
WH9060180A4C
EAN: 5056465095414
245,41 € Original price was: 245,41 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)
Profesionālai intensīvai ēdināšanai paredzēts hroma plaukta komplekts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas zonas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Regulējamas kājas
- Maksimālā kopējā slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Izmēri: 900x450x1800mm
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstarpe: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 14 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Pēdas | Regulējams |
| Materiāls | Hromēts oglekļa tērauds |
| Maksimālā slodze | 1000kg (250kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
