Komercijas izlietne nerūsējošā tērauda 1400x600x900mm 1 bļoda labā puse Splashback apakšējā plaukts | Adexa STD1460R
610,48 € Original price was: 610,48 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)
Profesionāls steika nazis Maria nerūsējošais tērauds 237mm | Adexa WB10102
2,48 € Original price was: 2,48 €.0,86 €Current price is: 0,86 €. (bez PVN)
Komercdarba galds Nerūsējošais tērauds 3 līmeņi Atzveltne Kvadrātveida kājas 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060B
SKU:
DW3T14060B
EAN: 5056465080427
408,34 € Original price was: 408,34 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1400 mm |
| Svars | 29kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Augstums (aizsargs/uzlika) | Jā (50 mm) |
| Plaukti | 3. Apakšējā plaukta fiksēta pie 150 mm. Vidējā plaukta regulējama. |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
