Komerciālā filtra kafijas automāts 2 litri 1 nerūsējošā tērauda kanna | Adexa CB02A2
Original price was: 711,93 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālo filtru kafijas automātu. Šis ēdināšanas kafijas automāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem ir nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcili kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu, plūstošu dizainu tas sniedz pavisam jaunu komforta un greznības sajūtu komerciālajiem kafijas automātiem.
Iebūvēts 2 litru ūdens tvertne.
- Līdz 100 tasītēm stundā
- Tilpums (tvertne): 2 litri
- Kafijas pagatavošanas laiks: 8 minūtes
- Jauda: 2.02kW
- Barošana: 230 V / 1 fāze
- Skārienekrāna vadība
- Automāts un filtra turētājs no nerūsējošā tērauda
- Iekļauta 1 x 2L nerūsējošā tērauda kanna
- Automātu var pildīt manuāli vai pieslēgt pie ūdensvada
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 515 mm |
| Platums | 240 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2020W |
| Materiāls | Nerūsējošā tērauda un nerūsējošā tērauda kafijas turētājs |
| Iekļauts | 1 nerūsējošā tērauda kafijas kanna |
| Ražošana | Līdz 100 tasītēm stundā |
| Vadība | LCD ekrāns ar skārienvadību |
| Brūvēšanas laiks | 8 minūtes |
| Ūdens pieslēgums | Var izmantot gan manuālai ūdens uzpildei, gan pieslēgumam pie ūdensvada |
| Tilpums (tvertne) | 2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)
