Komerciāla izlietne ar 1 atvilktni Nerūsējošais tērauds 1 bļoda Kreisā Apakšējā plaukta Aizsargs 1400x600x900mm | Adexa DSA140601DL
EAN: 5056465028139
Original price was: 1021,00 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska vērtība par naudu izlietnei. Smagajam darbam paredzēta, augstas kvalitātes, pilnībā nerūsējošā tērauda izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu nozares augstajiem kvalitātes standartiem. Nav cinkotu detaļu kā lētākās alternatīvās tirgū!
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Apakšējā plaukta
- Regulējamas kājas
- Pretnoplūdes mala
- Aizsargs 100mm
- Plakanā iepakojumā
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētu informāciju un zemāk sadaļā ‘Saistītie produkti‘ par izsmidzināšanas vienībām un jaucējkrāniem.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm (+100 mm aizsargpaneļis) |
| Platums | 1400 mm |
| Svars | 37kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Kreisais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 1 atvilktņu konteineris |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
| Atvilktne(s) | 1 (ar lodīšu gultņu slīdņiem gludai atvēršanai un aizvēršanai) |
| Izmēri (izlietnes bļoda) | 400x400x250 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Original price was: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
