Komerciālā kafijas automāts pilnībā automātisks no pupiņām līdz tasītei 16 dzērieni 3 ūdens pieslēguma iespējas Dubultdzērieni Iebūvēts piena putotājs | Adexa BTB102
Original price was: 2036,01 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Paaugstiniet savu kafijas servisu ar šo profesionālo automātisko kafijas automātu. Pasniedziet baristas kvalitātes kafiju ar nepārspējamu ātrumu un konsekvenci, tikai ar vienu pogas pieskārienu. Šis pilnībā automātiskais kafijas automāts ir ideāls risinājums lielam apjomam jūsu birojā, pusdienu telpā, kafejnīcā, viesnīcā vai ātrās apkalpošanas vidē, novēršot nepieciešamību pēc plašas baristas apmācības un garantējot izcilu garšu katrā krūzē.
Galvenās īpašības un priekšrocības:
- Patiesa “No pupiņas līdz krūzei” svaigums: Iebūvēts profesionālas kvalitātes nerūsējošā tērauda konusveida dzirnaviņu dzirnaviņas, kas mal pilnas pupiņas pēc pieprasījuma katram dzērienam, saglabājot maksimālu aromātu un garšu, kas zūd iepriekš samaltā kafijā.
- Liels apjoms un ātrums: Izstrādāts nepārtrauktai darbībai, šis jaudīgais aparāts var pagatavot līdz 80 perfektām dzērieniem stundā, būtiski samazinot gaidīšanas laikus intensīvās stundās.
- Viens pieskāriens specializētajam izvēlnei: Pasniedziet plašu populāru dzērienu izvēli ar vienu pieskārienu, tostarp espresso, kapučīno, latte makjato, amerikāno, flat white un karstu ūdeni/tvaiku.
- 3 ūdens pieslēguma iespējas: Pieslēdziet tieši ūdensvadiem nepārtrauktai darbībai bez pastāvīgas papildināšanas, pieslēdziet ārējam ūdens avotam vai izmantojiet lielu iebūvēto ūdens tvertni.
- Vienkāršota tīrīšana un apkope: Iebūvētas automātiskas skalošanas un tīrīšanas programmas pagatavošanas vienībai un piena sistēmai, samazinot darba apjomu un nodrošinot optimālu higiēnu un ierīces ilgmūžību.
- Robusta komerciāla konstrukcija: Izgatavots, lai izturētu augstas intensitātes komerciālu vidi.
- Intuitīvs skārienekrāna interfeiss: Liels, lietotājam draudzīgs 10,1 collu Android skārienekrāns atvieglo dzērienu izvēli gan personālam, gan pašapkalpošanās klientiem. Pielāgojamas dzērienu receptes, stiprums un tilpums pilnībā programmējami.
- Uzlabota piena sistēma: Iebūvēta automātiska piena putošanas sistēma, kas nodrošina konsekventi perfektu karstu pienu un zīdainu mikroputu visiem jūsu specializētajiem dzērieniem.
- Automātiska kafijas pupiņu atlikumu izņemšanas sistēma
- 100% nerūsējošā tērauda konusveida dzirnaviņas
- Noņemama pagatavošanas vienība
- Regulējams kafijas stiprums
- Regulējams kafijas tilpums
- Regulējama kafijas temperatūra
- Regulējama kafijas pulvera maluma pakāpe
- Automātiska skalošana ērtai tīrīšanai
- Ātra pagatavošanas kodola tīrīšana
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 475 mm |
| Augstums | 590 mm |
| Platums | 251 mm |
| Svars | 19 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1300W |
| Augstums (iekšējais) | 9 – 13,5 cm (kafijas izplūdes augstuma diapazons) |
| Programmas | 16 (Espresso, Americano, Garā kafija, Karsts ūdens, Kapučīno, Kafijas latte, Oulei kafija, Karsta piena putas, Kremas kafija, Ristreto, Auksta kafija, Dubults espresso, Karsts piens, Flat White, Latte Makjato, Kafijas kanna) |
| Vadība | 10,1'' Android skārienekrāns |
| Automātisks | Jā (veselas kafijas pupiņas) |
| Tilpums (kafijas pupiņas) | 1kg |
| Ūdens pieslēgums | Var izmantot gan manuālai ūdens uzpildei, gan pieslēgumam pie ūdensvada |
| Tilpums (tvertne) | 3,5 litru ūdens tvertne |
| Funkcijas | Divkārša espresso tasīte vienlaikus, ārējais piena putotājs, regulējama kafijas stiprība, tilpums, temperatūra un pulvera maluma lielums |
| Tīrīšana | Automātiska skalošana ērtai tīrīšanai, Ātra dzirnaviņu tīrīšana, Noņemama dzirnaviņu vienība |
| Spiediens | 19 bāri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāla filtra kafijas automāts manuālai uzpildei 2 stikla kannas 2 sildvirsmas | Adexa RB386
In stock
Original price was: 373,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0027
In stock
Original price was: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Profesionālais citrusaugļu sulu spiede 180W | Adexa CJ4
In stock
Original price was: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba Sienas stiprinājums Garums 300mm 3 vīna glāzēm | Adexa WGA18500300S
In stock
Original price was: 22,54 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400S
In stock
Original price was: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs uz sienas, zelta, garums 300mm, 3 vīna glāzes | Adexa WGA18500300G
In stock
Original price was: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)
