Roll top vitrīna 2xGN1/2 no nerūsējošā tērauda | Adexa CRD2
149,57 € Original price was: 149,57 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
Trīsslāņu pliķēts katliņš 200x125mm 3.9 litri Sudraba Adexa C0310026S
88,73 € Original price was: 88,73 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Komerciāla ledus tvertne ar diviem plastmasas paplātēm, riteņiem un vāku, nerūsējošais tērauds, 30 litri | Adexa CIBT1924C
SKU:
CIBT1924C
EAN: 5056850814057
887,96 € Original price was: 887,96 €.380,41 €Current price is: 380,41 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija’ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 613 mm |
| Augstums | 935 mm |
| Platums | 610 mm |
| Svars | 26 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 30 litri |
| Riteņi | 4 grozāmie riteņi (2 ar bremzēm) |
| Materiāls | Nerūsējošā tērauda un cinkotas kājas |
| Iekļauts | Sietiņš un šļūtene |
| Aizsargsienas | 100 mm |
| Vāks | Slīdošs |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
