Komerciālā indukcijas plīts un vokpanna komplekts 2 x 3,5 kW | Adexa CA003
703,65 € Original price was: 703,65 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)
Melns sienas vīna glāžu plaukts Garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGA18500400B
23,62 € Original price was: 23,62 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)
Komerciāla plauktu vienība 4 līmeņu 1000kg 1200x600x1800mm ar pulverkrāsu pārklāts tērauds Melns | Adexa WH12060180A4
SKU:
WH12060180A4
EAN: 5056465014002
311,81 € Original price was: 311,81 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)
Smagajam profesionālajam ēdināšanas lietojumam šis melnais plaukta komplekts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Maksimālā kopējā slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstarpe: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 14,8 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Materiāls | Pulverkrāsots oglekļa tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Maksimālā slodze | 1000 kg (250 kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
