Komerciālais auksto dzērienu automāts 3 x 18 litri | Adexa LRSJ18LX3
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes trīskāršs dzērienu automāts, šis dzesētais dzērienu dozators ir ideāls risinājums kafejnīcām, ērtības veikaliem un tūrisma objektiem. Pateicoties lielajai 54 litru ietilpībai un stilīgajam izskatam, tas ir perfekts impulsīvu augļu sulas, ledus tējas, limonādes un citu līdzīgu aukstu dzērienu pārdošanas veicināšanai. Maiga maisīšanas lāpstiņa palīdz uzturēt dzēriena kvalitāti – novēršot gan putošanu, gan oksidāciju, kamēr iebūvētais pilienu paliktnis nodrošina tīru darbību. Pēc lietošanas dzērienu trauks viegli noņemams ērtai tīrīšanai. Tas ir paredzēts ikdienas komerciālai lietošanai prasīgās profesionālās vidēs. Izgatavots ar izturīgu komerciālu konstrukciju un spēcīgiem kompresoriem, nodrošinot uzticamību un veiktspēju.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 470 mm |
| Augstums | 740 mm |
| Platums | 750 mm |
| Svars | 45 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 3 x 18 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 380W (auksts) / 1620W (karsts) |
| Temperatūra | +7°C līdz +12°C (auksts) / +52°C līdz +58°C (karsts) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāla filtru kafijas automāts ar manuālu pildīšanu 2 litru termosu | Adexa RV286
In stock
Original price was: 413,43 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komerciālais auksto dzērienu izsmidzinātājs 1 x 25 litri | Adexa LSJ25L
In stock
Original price was: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais Gaisa Tējkanna Pumpis 5 litri | Adexa APB050
In stock
Original price was: 99,81 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba Sienas stiprinājums Garums 300mm 3 vīna glāzēm | Adexa WGA18500300S
In stock
Original price was: 22,54 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, uz sienas stiprināms, garums 400 mm, 4 vīna glāzēm | Adexa WGA18500400S
In stock
Original price was: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs zelta, pie sienas piestiprināms, garums 300 mm, 15 vīna glāzēm | Adexa WGA58500300G
In stock
Original price was: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
