Komerciālais krepju veidotājs viens 400mm | Adexa HCM1
EAN: 5056465039654
Original price was: 297,64 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes profesionāls krepa cepšanas pannas grils. Pagatavojiet gardus krepus ar šo lielisko cenas un kvalitātes attiecību ierīci.
- Ietver metāla T-veidīgu izplatītāju
- Izturīga nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Sasilšanas un strāvas indikatora gaismas
- Neuzlīmējoša čuguna plāksne
- Neslīdošas kājas papildu stabilitātei
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 510 mm |
| Augstums | 230 mm |
| Platums | 450 mm |
| Svars | 16kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 3000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Diametrs (gatavošanas zona) | 400 mm |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Līmei izturīgs pārklājums uz čuguna |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas zupas katls melns 10 litri | Adexa ESK01A
In stock
Original price was: 141,11 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Rise & Fall Dome Siltuma Lampa Sudraba | Adexa A65121205
In stock
Original price was: 144,85 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)
