Komerciālais trauku mazgājamās mašīnas groza ratiņš Nerūsējošais tērauds 2×9 līmeņi 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
EAN: 5056465012817
Original price was: 531,07 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)
Izstrādāts astoņpadsmit 500mm x 500mm trauku mazgāšanas grozu uzglabāšanai. Pateicoties izturīgajai konstrukcijai, tas ir īpaši piemērots lietošanai ēdnīcās, lielos ēdināšanas uzņēmumos, restorānos, valsts iestādēs, kā arī privātajā sektorā. Šie nerūsējošā tērauda ratiņi ir ievērojami izturīgi un viegli tīrāmi. Izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda.
- 1185x533x1700mm
- 2×9 līmeņi
- Stabila un izturīga konstrukcija
- Piegādāts saliktā veidā – viegla pašmontāža
- Trauku mazgāšanas grozi NAV iekļauti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 533 mm |
| Augstums | 1700 mm |
| Platums | 1185 mm |
| Svars | 24 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 18 trauku mazgājamās mašīnas grozi |
| Paplātes/ režģa izmērs | 500x500mm |
| Riteņi | 4 grozāmie riteņi (2 ar bremzēm) |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Līmeņi | 2×9 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Original price was: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
