Komerciālais trauku mazgājamās mašīnas grozu ratiņi ar augšējo plauktu nerūsējošā tērauda 9 līmeņi 550x510x1700mm | Adexa RT5509T
EAN: 5056465027071
Original price was: 446,72 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)
Izstrādāts deviņu 500mm x 500mm trauku mazgājamās mašīnas grozu uzglabāšanai. Pateicoties izturīgajai konstrukcijai, tas ir īpaši piemērots lietošanai ēdnīcās, lielas mēroga ēdināšanas iestādēs, restorānos, valsts iestādēs, kā arī privātajā sektorā. Šie nerūsējošā tērauda ratiņi ir izcili izturīgi un viegli tīrāmi. Izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda.
- 550x510x1700mm
- 9 līmeņi
- Augšējais plaukts
- Stipra un izturīga konstrukcija
- Piegādāts saliktā veidā – viegla pašmontāža
- Trauku mazgājamās mašīnas grozi NAV iekļauti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 510 mm |
| Augstums | 1700 mm |
| Platums | 550 mm |
| Svars | 11 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 9 trauku mazgājamās mašīnas grozi |
| Paplātes/ režģa izmērs | 500x500mm |
| Riteņi | 4 grozāmie riteņi (2 ar bremzēm) |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Līmeņi | 9 un augšējā plaukts |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Original price was: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
