Garšvielu paplāte / Garšvielu izsmidzinātājs ar vāku 5 nodalījumi Nerūsējošais tērauds un plastmasa | Adexa CHB05
77,04 € Original price was: 77,04 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds 3 līmeņi Aizmugurējais panelis Kvadrātveida kājas 700x700x900mm | Adexa DW3T7070B
579,04 € Original price was: 579,04 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds 3 līmeņi Kvadrātveida kājas 600x700x900mm | Adexa DW3T6070
SKU:
DW3T6070
EAN: 5056465081677
518,33 € Original price was: 518,33 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 12,9 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Augstums (aizsargs/uzlika) | Nē |
| Plaukti | 3. Apakšējā plaukta fiksēta pie 150 mm. Vidējā plaukta regulējama. |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
