Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
EAN: 5056465027224
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes profesionāls makaronu vārītājs, izstrādāts ērtai lietošanai jebkurā profesionālā ēdināšanas un restorānu virtuvē.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 390 mm |
| Augstums | 310 mm |
| Platums | 400 mm |
| Svars | 4,2 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Galdvirsma |
| Tilpums | 8 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 grozi no nerūsējošā tērauda |
| Groza izmērs | ø125x130mm |
| Temperatūra | +30°C līdz +110°C |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Galda virsmas čipsu stacija nerūsējošais tērauds | Adexa FFS01A
In stock
Original price was: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
