Komerciāls sienas piestiprināms trauku mazgāšanas izlietne 1800x380x320mm nerūsējošais tērauds 1 bļoda | Adexa YDWPS18038
EAN: 5056465091430
Original price was: 518,09 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ sīkākai informācijai.
| Dziļums | 380 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Platums | 1800 mm |
| Svars | 9kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 305 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 210 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 1780 mm |
| Bļoda (pozīcija) | Vidus |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Original price was: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
