Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
310,52 € Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)
Komerciālais plauktu komplekts 4 līmeņi 1000kg 1800x600x1800mm hroma stieple | Adexa WH18060180A4C
498,07 € Original price was: 498,07 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Komerciešu plauktu vienība 4 līmeņi 1000kg 900x600x1800mm pulverkrāsots tērauds melns | Adexa WH9060180A4
SKU:
WH9060180A4
EAN: 5056465013999
260,91 € Original price was: 260,91 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)
Smagām profesionālām ēdināšanas vajadzībām šis melnais plaukta komplekts taupīs vietu un organizēs noliktavas jomas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Maksimālais kopējais slodzes svars 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstatums: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 19kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Materiāls | Pulverkrāsots oglekļa tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Maksimālā slodze | 1000kg (250kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
