Komercijas dubultfiltru kafijas automāts Manuāla uzpilde 4 stikla kannas 4 sildvirsmas | Adexa DRB686P
Original price was: 618,93 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālo dubultfiltru kafijas automātu. Šis ēdināšanas dubultais manuālās uzpildes automāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcilu kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu plūstošu dizainu tas sniedz pilnīgi jaunu komforta un luksusa sajūtu komerciālajiem kafijas automātiem.
Aprīkots ar diviem 2,2 litru iekšējiem ūdens tvertnēm un četrām neatkarīgi kontrolējamām sildvirsmām – tas nozīmē, ka varat uzpildīt divas pilnas 1,8 litru kannas un uzturēt tās siltas, pirms nepieciešams atkārtoti uzpildīt automātu.
- Līdz 280 tasītēm stundā (33,4 litri)
- Tilpums (kanna): 2 x 1,8 litri
- Tilpums (tvertne): 2 x 2,2 litri
- Kafijas pagatavošanas temperatūra: +92°C līdz +96°C
- Kafijas pagatavošanas laiks: 6 līdz 7 minūtes
- Jauda: 2×2,02 kW
- Barošanas avots: 230 V / 1 fāze
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- Iekļautas 4 stikla kannas
- “Sūkņa stila” pagatavošanas sistēma, katrai kannai tiek izmantots tikai svaigs ūdens
- Sildiet pagatavošanas ūdeni tikai tad, kad nepieciešams, visenergoefektīvāk.
- Kafija tiek pagatavota optimālā temperatūrā
- Kafija vienmēr tiek uzturēta optimālā temperatūrā
- Trīskārša drošības aizsardzība
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 515 mm |
| Augstums | 505 mm |
| Platums | 500 mm |
| Svars | 10,6 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 x 1,8 litri (katli) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2 x 2020W |
| Materiāls | Krāsots tērauds un nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 4 podi |
| Ražošana | Līdz 280 krūzēm stundā (33,4 litri) |
| Temperatūra | +92 līdz +96°C |
| Brūvēšanas laiks | 6 līdz 7 minūtes |
| Tilpums (tvertne) | 2 x 2,2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālais Gaisa Tējkanna Pumpis 5 litri | Adexa APB050
In stock
Original price was: 99,81 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0015
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Saldējuma panna 7 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa WH1208
In stock
Original price was: 33,34 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu statīvs sudrabs, griestos montējams, garums 300 mm, 15 vīna glāzes | Adexa WGB58500300S
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu statīvs, zelta, sienas montējams, garums 400 mm, 4 vīna glāzes | Adexa WGA18500400G
In stock
Original price was: 23,24 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs zelta, pie sienas piestiprināms, garums 300 mm, 15 vīna glāzēm | Adexa WGA58500300G
In stock
Original price was: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs, sudraba, piestiprināms pie sienas, garums 400 mm, 20 vīna glāzes | Adexa WGA58500400S
In stock
Original price was: 44,74 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
