Komercijas izlietne nerūsējošā tērauda 1500x600x900mm 1 bļoda kreisā puse ar aizsargpaneli un apakšējo plauktu | Adexa STD1560L
EAN: 5056465088034
Original price was: 619,85 €.255,01 €Current price is: 255,01 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība profesionālai ēdināšanas izlietnei. Smagās kategorijas, augstas kvalitātes, pilnībā nerūsējošā tērauda profesionāla izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu un restorānu nozares augstajiem kvalitātes standartiem. Nav cinkotu detaļu kā lētākajās alternatīvās tirgū!
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- 1 iepriekš urbta krāna caurums
- Regulējamas kājas
- Pretnoplūdes mala
- Aizsargpanelis 100mm
- Plakanā iepakojumā
- Krāns nav iekļauts
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1500 mm |
| Svars | 26 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 450 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 280 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 450 mm |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Kreisais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | 100 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
