Komercijas izlietne Nerūsējošais tērauds 1500x600x900mm 3 bļodas Aizmugures panelis | Adexa STD345A
EAN: 5056465013197
Original price was: 1016,20 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība profesionālai trīskāršai ēdināšanas izlietnei. Izturīga, augstas kvalitātes, pilnībā no nerūsējošā tērauda profesionāla izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu un restorānu nozares augstajiem kvalitātes standartiem. Nav cinkotu detaļu kā lētākās alternatīvās tirgū!
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- 1 iepriekš urbta krāna caurums katrai izlietnes bļodai
- Regulējamas kājas
- Aizsargsiena 100mm
- Saliekama iepakojumā
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm (+100 mm aizsargpaneļa augšdaļa) |
| Platums | 1500 mm |
| Svars | 31 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 450 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 300 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 450 mm |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Vidējais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 3 metinātas bļodas |
| Aizsargsienas | 100 mm |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
