Komercijas izlietne trauku mazgājamām mašīnām 1 bļoda Kreisā Apakšējā plaukta Aizsargs 1200x700x910mm | Adexa DSB1260L
EAN: 5056465095872
Original price was: 578,17 €.246,36 €Current price is: 246,36 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība profesionālai izlietnei. Smagā tipa, augstas kvalitātes, pilnībā nerūsējošā tērauda izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu nozares augstajiem kvalitātes standartiem. Nav cinkotu detaļu kā lētākās alternatīvās ēdināšanas aprīkojuma tirgū!
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Apakšējā plaukta
- Regulējamas kājas
- Skaņas izolēts tvertne un plāksnes turētājs (L=600mm)
- Pretnoteces mala
- Rievots plāksnes turētājs
- Komplektā ar pārplūdes cauruli un sifonu
- Aizsargs 100mm
- Plakanā iepakojumā
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai un zemāk sadaļā ‘Saistītie produkti‘ par smidzināšanas vienībām un krāniem.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 910 mm (+100 mm aizsargsienai) |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 21 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Kreisais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Izmēri (izlietnes bļoda) | 400x400x250 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
