Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas planētu maisītājs 15 litri 3 ātrumi 3 rīki | Adexa B15K
EAN: 5056850820959
Original price was: 1065,67 €.458,24 €Current price is: 458,24 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 372 mm |
| Augstums | 676 mm |
| Platums | 474 mm |
| Svars | 58 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 15 litri / 6 kg |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 500W |
| Iekļauts | Putotājs, mīklas āķis, plakanais maisītājs |
| Krāsa | Balts |
| Ātrumi | 3 (110 / 178 / 390 apgr./min) |
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)8 šķēles asmens un stumšanas bloks kartupeļu čipu griezējam | Adexa CP08
In stock
Original price was: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Āķis mīklai planētas mikserim 30 litri | | Adexa B30-DH
In stock
Original price was: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ12 8mm režģis | Adexa DQGP12-8
In stock
Original price was: 55,71 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gaļas mašīnas Adexa DQ12 4 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP12-4
In stock
Original price was: 56,42 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds vertikālais | Adexa MX022V5L
In stock
Original price was: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (bez PVN)Komerciāls Desu Pildītājs 3 litri Nerūsējošais tērauds Horizontāls | Adexa MX022H3L
In stock
Original price was: 375,54 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (bez PVN)Komercijas burgeru prese 130mm/5 collas | Adexa CBP130
In stock
Original price was: 354,59 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Lapu putotājs planētu mikserim 30 litri | | Adexa B30-LB
In stock
Original price was: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Planētu miksera 7 litru lapu smalcinātājs | | Adexa B7-LB
In stock
Original price was: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Profesionāls gaļas maļamais aparāts 350kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ32
In stock
Original price was: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)
