Roku darināta ieliekama dubultā izlietne 865x430x200mm nerūsējošs tērauds R20 virsmā montējama / apakšējā montāža | Adexa 204040D
257,37 € Original price was: 257,37 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Komerciāls pilienu žāvēšanas ratiņš trauku mazgājamās mašīnas groziem Nerūsējošais tērauds 30 grozi 1070x470x1705mm | Adexa DDT30
386,46 € Original price was: 386,46 €.159,88 €Current price is: 159,88 €. (bez PVN)
Komercijas Plauktu Vienība 4 līmeņu 1000kg 1200x450x1800mm Pārklāta ar pulvera krāsojumu tērauds Melns | Adexa WH12045180A4
SKU:
WH12045180A4
EAN: 5056465013968
256,67 € Original price was: 256,67 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Smagām profesionālām ēdināšanas vajadzībām šis melnais plaukta komplekts palīdzēs ietaupīt vietu un organizēt noliktavas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Maksimālais kopējais slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples atstarpe: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 15,3 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Materiāls | Pulverkrāsots oglekļa tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Maksimālā slodze | 1000 kg (250 kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
