Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas vafeļu cepējs 1.6kW 2 Beļģijas vafeles uz letes | Adexa HWB3
EAN: 5056465039807
Original price was: 323,22 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)
Ātri un viegli pagatavojiet gardas un kraukšķīgas vafeles ar šo taisnstūrveida vafeļu cepēju. Pamodiniet viesnīcas viesus ar svaigi ceptu vafeļu smaržu vai pievienojiet pievilcīgu vafeļu staciju sava restorāna desertu bufetē.
Ideāli piemērots pašapkalpošanās brokastu bufetēm, viesnīcu brokastu bāriem, ēdnīcām vai jebkuram restorānam vai ēdināšanas iestādei, kas savā ēdienkartē piedāvā vafeles.
- Ar taimeri
- Sildīšanas un jaudas indikatora gaismas
- Mehāniska temperatūras kontrole
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 355 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Platums | 290 mm |
| Svars | 10kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 taisnstūrveida Beļģijas vafeles |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1600W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cieta emalja pārklāts liets dzelzs |
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanās un nolaišanās kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121502
In stock
Original price was: 158,78 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
