Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas vafeļu cepējs Dubultais apaļais | Adexa HWB2
EAN: 5056465039401
Original price was: 353,91 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
Šis komerciālais vafeļu cepējs ir piemērots, ja meklējat kvalitatīvu un izturīgu virtuves ierīci, kas stundā pagatavos līdz 20 Beļģijas vafelēm. Tas ir speciāli izstrādāts, lai gatavotu vafeles ar 17 cm diametru, kas ir ideāls izmērs pasniegšanai jūsu klientiem kafejnīcā, restorānā vai kafijas veikalā.
- Jauda: 2 x 1kW
- Spriegums: 220-240V / 1 fāze / 50Hz
- Nepielīpjošas plāksnes ar Teflona pārklājumu ērtai vafeļu izņemšanai
- Ar indikatora gaismu
- Ar taimeri atgādinājumam
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 350 mm |
| Augstums | 260 mm |
| Platums | 500 mm |
| Svars | 16 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2 x 1000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50 līdz +300°C |
| Taimeris | 0 līdz 5 minūtēm |
| Diametrs (gatavošanas zona) | 170 mm |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Teflona pārklājums liešanas alumīnijs |
Juurdesobivad tooted
5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Rise & Fall Dome Siltuma Lampa Sudraba | Adexa A65121205
In stock
Original price was: 144,85 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
