Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercisks planētas maisītājs 20 litri 3 ātrumi 3 rīki | Adexa B20K
EAN: 5056850820966
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 760 mm |
| Platums | 520 mm |
| Svars | 78 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 20 litri / 7 kg |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1100W |
| Iekļauts | Putotājs, Mīklas āķis, Plakans maisītājs |
| Krāsa | Balts |
| Ātrumi | 3 (105 / 180 / 408 apgr./min) |
Juurdesobivad tooted
Gaļas maļamās mašīnas plāksne 6mm Adexa DQ12 Nerūsējošs tērauds | Adexa DQGP12-6
In stock
Original price was: 56,98 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds vertikālais | Adexa MX022V5L
In stock
Original price was: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais desu griezējs 17,5 mm | Adexa WHSC2
In stock
Original price was: 261,45 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Desu Pildītājs 3 litri Nerūsējošais tērauds Horizontāls | Adexa MX022H3L
In stock
Original price was: 375,54 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (bez PVN)Komercijas burgeru prese 100mm/4 collas | Adexa CBP100
In stock
Original price was: 344,18 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Lapu uzgalis planetārajam mikserim 20 litri | | Adexa B20-LB
In stock
Original price was: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Profesionāls gaļas maļamais aparāts 350kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ32
In stock
Original price was: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāls kartupeļu frī griezējs 1/4'' | Adexa QY070614
In stock
Original price was: 138,43 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Regulējams dārzeņu rotējošais griezējs | Adexa CMX155
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Rūpnieciskā kaulu zāģa asmens 1650mm Nerūsējošais tērauds | Adexa JG210CB
In stock
Original price was: 56,81 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
