Komercsaldētava ar augšējo malu 2 durvis 1350x700x950mm | Adexa T147FBL2
EAN: 5056850823493
Original price was: 1823,80 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Letes dzesētājs ar 2 nerūsējošā tērauda cietajām durvīm un 4 riteņiem komplektā. Šim letes ledusskapim ir arī vairākas noderīgas funkcijas, kas ievērojami atvieglos darbu jūsu ēdināšanas un profesionālajā restorāna virtuvē.
- Pilnībā izgatavots no nerūsējošā tērauda.
- Atgriezeniski pašaizveramas durvis
- Pilna garuma nerūsējošā tērauda rokturis
- Digitālais termostats
- Ventilēta dzesēšana
- Automātiska atkausēšana
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 950 mm |
| Platums | 1350 mm |
| Svars | 70 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 260 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 467W |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātisks |
| Dzesētājs | R290 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Temperatūra | -18°C līdz -20°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas patēriņš | 5.18kWh/24h |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
