Komercsink Stainless steel 1200x700x900mm 2 bļodas Ar aizsargsienu | Adexa DSA245
EAN: 5056465023813
Original price was: 611,78 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība profesionālai divu bļodu ēdināšanas izlietnei. Smagās kategorijas, augstas kvalitātes, pilnībā no nerūsējošā tērauda profesionāla izlietne, kas atbilst augstajiem pārtikas pakalpojumu un restorānu nozares standartiem. Nav cinkotu detaļu kā lētākajās alternatīvās tirgū!
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- 1 iepriekš urbta krāna caurums katrai izlietnes bļodai
- Regulējamas kājas
- Aizsargsienas 100mm
- Plakanā iepakojumā
- Ar pastiprinātu priekšautu
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 900 mm (+100 mm aizsargpaneļa augšdaļa) |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 27,6 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 450 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 250 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 450 mm |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Vidējais |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 2 izvelkamas bļodas |
| Aizsargsienas | 100 mm |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)
