Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Šis picas sagatavošanas galds ir pietiekami liels, lai uzņemtu visas picas izmērus, un tā dzesējamais skapis nodrošina daudz vietas piedevām un mērcēm. Granīta darba virsmas izmēri ir 1365 x 490 mm, un topping ledusskapī var ievietot 8 gastronorm konteinerus 1/6 ar 150 mm dziļumu. To var izmantot gan kā picas ledusskapi, gan kā sendviču sagatavošanas ledusskapi.
Šis augstas kvalitātes stila dzesējamais picas sagatavošanas galds ar granīta virsmu ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju dienu no dienas visās aizņemtajās ēdināšanas iestādēs. Ideāli piemērots restorāniem, maiznīcām, miesniekiem, delikatesēm, sendviču bāriem, lielveikaliem utt. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un nodrošinās augstu veiktspējas, uzticamības, stila un izcilas cenas un kvalitātes attiecības līmeni.
- GN konteineri nav iekļauti
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1100 mm |
| Platums | 1366 mm |
| Svars | 175kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 368L (bruto tilpums) / 297L (neto tilpums) |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 240W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/6 |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +0°C līdz +10°C |
| Darba virsma | Granīts |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (serverī) | 8 x GN1/6 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Premium komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Bez apakšējās plaukta 1800x600x900mm | Adexa DW18060WO
Available on backorder
Original price was: 408,34 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
