Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 + 15 līmeņu izolēts | Adexa WHHPC40IS
Original price was: 4625,43 €.1988,94 €Current price is: 1988,94 €. (bez PVN)
Komercizolēts uzglabāšanas un rūgšanas skapis, ļoti bieži izmantots kā vistas sildītājs vai banketu ratiņš, kas atbilst augstākajām dizaina, funkcionalitātes un ergonomikas prasībām. Pateicoties temperatūras regulēšanai līdz grādam un izcilām izolācijas īpašībām, nodrošina vislabāko ēdināšanas kvalitāti – pat ilgāku gaidīšanas laiku gadījumā. Liela ietilpība uzglabāšanas skapim, lai jūsu gastronormas pannas uzturētu drošu, gatavu pasniegšanai temperatūru par lielisku cenu atlaidi.
- Var uzglabāt 15 + 15 x GN1/1 paplātes un 600x400mm cepšanas paplātes
- Saderīgs ar GN1/1, GN2/3, GN1/2, GN1/3 pannām
- 180° pilna atvēruma durvis
- +30°C līdz +85°C
- LED displejs noņemamā apakšējā vadības atvilktnē
- Iebūvēts stūra buferis
- Viegli tīrāms un apkalpojams
- 1020x825x1710mm
Lūdzu, skatīt sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 825 mm |
| Augstums | 1710 mm |
| Platums | 1020 mm |
| Svars | 150kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 15 + 15 x GN1/1 vai 600×400 paplātes |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +30°C līdz +85°C |
| Vadība | Rokasgrāmata ar LED displeju |
| Durvis | 180° pilns svārsts |
| Mitrumkontrole | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāla sautēšanai paredzēta katliņa/krājuma katliņš ar vāku no nerūsējošā tērauda 98 litri | Adexa SE15050
In stock
Original price was: 411,07 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
