Profesionāls gaļas maļamais aparāts 120kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ12
Original price was: 619,38 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)
Šī profesionālā gaļas malšanas mašīna no gaļas pārstrādes sērijas spēj apstrādāt iespaidīgu gaļas daudzumu stundā, padarot to ideāli piemērotu tādiem uzņēmumiem kā gaļas veikali, skolas, slimnīcas, lielas restorāni, viesnīcas un citi. Šī mašīna katru reizi nodrošina perfektu griezumu, atvieglojot maltās gaļas sagatavošanu gardam jēra pīrāgam vai boloņezes mērcei. Tā garantē augstu veiktspēju ar jaudīgu 1100W izturīgu un ventilētu motoru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 280 mm |
| Augstums | 390 mm |
| Platums | 430 mm |
| Svars | 22 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 850W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 perforētas plāksnes (5mm/8mm), nerūsējošā tērauda griešanas nazis |
| Ražošana | 120kg/h |
| Dzirnaviņu galvas izmērs | #12 / Ø70mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas Adexa DQ12 8mm režģis | Adexa DQGP12-8
In stock
Original price was: 55,71 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas plāksne 6mm Adexa DQ12 Nerūsējošs tērauds | Adexa DQGP12-6
In stock
Original price was: 56,98 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gaļas mašīnas Adexa DQ12 4 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP12-4
In stock
Original price was: 56,42 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru prese Ø150mm | Adexa HM150
In stock
Original price was: 398,45 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais desu griezējs 8,5 mm | Adexa WHSC1
In stock
Original price was: 252,17 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komercijas burgeru prese 130mm/5 collas | Adexa CBP130
In stock
Original price was: 354,59 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Lapu putotājs planētu mikserim 30 litri | | Adexa B30-LB
In stock
Original price was: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Lapu uzgalis planetārajam mikserim 20 litri | | Adexa B20-LB
In stock
Original price was: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Planētu miksera 7 litru lapu smalcinātājs | | Adexa B7-LB
In stock
Original price was: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Profesionāls gaļas maļamais aparāts 350kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ32
In stock
Original price was: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)
