Profesionāls gaļas maļamais aparāts 350kg/h nerūsējošais tērauds | Adexa DQ32
Original price was: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)
Šis profesionālais gaļas maļamais no miesnieku sērijas spēj samalt un sasmalcināt iespaidīgu gaļas daudzumu stundā, padarot to ideāli piemērotu tādiem uzņēmumiem kā miesnieku veikali, skolas, slimnīcas, lielas restorāni, viesnīcas un citi. Šis maļamais nodrošina perfektu griezumu katru reizi, atvieglojot maltās gaļas sagatavošanu gardam jēra pīrāgam vai boloņezam. Tas garantē augstu veiktspēju ar jaudīgu 1100W izturīgu un ventilētu motoru.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 420 mm |
| Augstums | 520 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 65 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2200W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 perforētas plāksnes (5mm/8mm), nerūsējošā tērauda griešanas nazis |
| Ražošana | 350 kg/h |
| Dzirnaviņu galvas izmērs | #32 / Ø100mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
8 šķēles asmens un stumšanas bloks kartupeļu čipu griezējam | Adexa CP08
In stock
Original price was: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Āķis mīklai planētas mikserim 30 litri | | Adexa B30-DH
In stock
Original price was: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Gliemežvārpsta gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ12 nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS12
In stock
Original price was: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds vertikālais | Adexa MX022V5L
In stock
Original price was: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru prese Ø100mm | Adexa HM100
In stock
Original price was: 310,37 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciālais hamburgeru preses Ø130mm | Adexa QY0707
In stock
Original price was: 109,78 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (bez PVN)Komerciāls Desu Pildītājs 3 litri Nerūsējošais tērauds Horizontāls | Adexa MX022H3L
In stock
Original price was: 375,54 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (bez PVN)Lapu putotājs planētu mikserim 30 litri | | Adexa B30-LB
In stock
Original price was: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Lapu uzgalis planetārajam mikserim 20 litri | | Adexa B20-LB
In stock
Original price was: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Tārpa vārpsta gaļas maļamajam Adexa DQ32 Nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS32
In stock
Original price was: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
