Saldētava ar nerūsējošā tērauda vāku 435 litri | Adexa XF512JA
EAN: 5056465036394
Original price was: 1151,47 €.492,83 €Current price is: 492,83 €. (bez PVN)
Krūšu saldētava ar lielu iekšējo tilpumu. Ideāla saldēto pārtikas produktu uzglabāšanai restorānos, viesnīcās, bāros, kafejnīcās vai citās ēdināšanas iestādēs, kā arī mājas lietošanai. Un pats labākais – pašreizējā izdevīgā atlaides cena ir nepārspējama.
- 512 litri bruto tilpums / 450 litri neto tilpums
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- Saldēšanas temperatūra zem -18℃
- Nerūsējoša tērauda vāks
- Rokas vadība
- Iekļautas riteņi
- 1 grozs iekļauts
- 1.140 kW/h
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 740 mm |
| Augstums | 825 mm |
| Platums | 1535 mm |
| Svars | 72 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 435 litri (neto) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 250W |
| Riteņi | Jā |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C |
| Vadība | Rokasgrāmata |
| Slēdzene | Jā |
| Grozi | 1 |
| Trokšņa līmenis | 42 dB(A) |
| Vāks | Pacelams cietais nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas patēriņš | 1077 kWh/gadā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Original price was: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
