Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
EAN: 5056465011735
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
Mūsdienīgs, stilīgs un skaisti izstrādāts. Gudri izšūtā dizains rada izteiksmīgu krēslu. Mīkstā mākslīgās ādas apdare padara sēdēšanu ar šiem krēsliem patīkamu.
- Galvenā caurule Φ22*1.5mm
- Pulverkrāsas pārklājums
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 870 mm |
| Platums | 470 mm |
| Svars | 5kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Metāls / PU āda (ugunsdroša) |
| Krāsa | Gaiši brūns |
| Kārtojams | Jā |
| Dziļums (sēdeklis) | 470 mm |
| Augstums (sēdeklis) | 450 mm |
| Platums (sēdeklis) | 440 mm |
| Platums (mugurai) | 450 mm |
| Augstums (aizmugure) | 390 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Premium komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Bez apakšējās plaukta 1800x600x900mm | Adexa DW18060WO
Available on backorder
Original price was: 408,34 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
