Smagās slodzes panīni kontakta grils ribots 1.8kW | Adexa IEG811R
Original price was: 252,78 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Grilējiet savus populārākos sendvičus līdz pilnībai ar šo daudzfunkcionālo panīni kontakta grilu! Šim grilam ir čuguna plāksnes, kas vienmērīgi cep sendvičus. Termostata vadība ļauj regulēt temperatūru, lai varētu gatavot ideālā temperatūrā, savukārt nerūsējošā tērauda ārējais rāmis nodrošina ilgmūžību. Lieliski piemērots panīni, sendviču, maizes, kā arī hamburgeru un kesadilju grilēšanai, šis daudzpusīgais grils piešķirs dažādību jūsu iestādei!
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Čuguna gatavošanas virsma
- +50°C līdz +300°C
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 410 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Platums | 320 mm |
| Svars | 12kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Rievots augšējais / Rievots apakšējais |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cietā emalja pārklāts liets dzelzs |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Rise & Fall kupolveida siltuma lampa titāna zelts | Adexa A65121204
In stock
Original price was: 152,87 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)
