Tirdzniecības izlietnes skapis no nerūsējošā tērauda 1400x600x900mm 1 bļoda pa kreisi 3 atvilktnes ar aizsargpaneli | Adexa DSA601402D3DL
Original price was: 1542,20 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)
Tirdzniecības nerūsējošā tērauda izlietne un uzglabāšanas vienība: viena bļoda, 2 slīdņdurvis un 3 atvilktnes
Maksimizējiet efektivitāti un organizāciju savā komerciālajā virtuvē ar šo augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda izlietnes un uzglabāšanas kombināciju. Izstrādāta optimālai vietas izmantošanai un higiēnai, šī vienība nevainojami apvieno praktisku mazgāšanas vietu ar plašu, viegli pieejamu uzglabāšanu.
Galvenās īpašības:
- Viena tirdzniecības izlietnes bļoda: plaša bļoda nodrošina īpašu vietu efektīvai lielu katlu, pannas un piederumu mazgāšanai, skalošanai un mērcēšanai.
- Higiēniska nerūsējošā tērauda konstrukcija: pilnībā izgatavota no izturīga, ēdināšanas nozarei piemērota nerūsējošā tērauda. Šis neporainais materiāls ir izturīgs pret koroziju, ļoti viegli tīrāms un atbilst stingriem higiēnas standartiem jebkurā profesionālajā pārtikas pakalpojumu vidē.
- Vietu taupošas slīdņdurvis: liela zem izlietnes esošā skapja daļa ir aizvērta ar divām gludi slīdošām durvīm. Šis dizains neprasa brīvu vietu durvju atvēršanai, padarot to ideāli piemērotu šaurām, intensīvas satiksmes ejām un maksimāli pieejamu lielapjoma uzglabāšanai (piemēram, ķimikālijām, atkritumu tvertnēm vai tīrīšanas līdzekļiem).
- Integrēta trīs atvilktņu vienība: trīs izturīgas, pilna izvilkuma atvilktnes blakus galvenajam skapim. Tās nodrošina nodalītu, putekļus necaurlaidīgu uzglabāšanu mazākiem, svarīgiem priekšmetiem, piemēram, galda piederumiem, iepakojuma materiāliem, šefpavāra rīkiem vai sagatavošanas piederumiem, saglabājot tos viegli pieejamus.
- Aizsardzība pret šļakatām: integrēts aizmugures aizsargs aizsargā sienas un apkārtējās virsmas no ūdens bojājumiem un pārtikas šļakatām, nodrošinot tīrāku un higiēniskāku darba vietu.
- Izturīgs darba virsma: pastiprinātā darba virsma nodrošina izcilu izturību un stabilitāti, kalpojot gan kā sagatavošanas zona, gan kā īpaša notekas virsma blakus izlietnei.
- Regulējama stabilitāte: augstuma regulējamas kājas ļauj precīzi izlīdzināt vienību nevienmērīgos grīdas segumos, nodrošinot maksimālu stabilitāti lietošanas laikā.
Ideāls visu vienā risinājums mazgāšanai un organizētai uzglabāšanai aizņemtās restorānos, kafejnīcās un ēdināšanas iestādēs.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm (+100 mm aizsargpaneļa augšdaļa) |
| Platums | 1400 mm |
| Svars | 45kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 400 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 250 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 400 mm |
| Durvis | Dubultas durvis |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 bļoda pa kreisi |
| Aizsargsienas | 100 mm |
| Darba virsma | Viļņu dēļa dizains |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
| Atvilktne(s) | 3 atvilktnes |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
