Tirdzniecības izlietnes skapis no nerūsējošā tērauda 1600x600x900mm 1 bļoda pa kreisi 3 atvilktnes Splashback | Adexa DSA601602D3DL
Original price was: 1616,95 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
Tirdzniecības nerūsējošā tērauda izlietne un uzglabāšanas vienība: viena bļoda, 2 slīdošas durvis un 3 atvilktnes
Maksimizējiet efektivitāti un organizāciju savā komerciālajā virtuvē ar šo augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda izlietnes un uzglabāšanas kombināciju. Izstrādāta optimālai vietas izmantošanai un higiēnai, šī vienība nevainojami apvieno praktisku mazgāšanas vietu ar plašu un pieejamu uzglabāšanu.
Galvenās īpašības:
- Viena tirdzniecības izlietnes bļoda: plaša bļoda nodrošina īpašu vietu efektīvai lielu katlu, pannas un piederumu mazgāšanai, skalošanai un mērcēšanai.
- Higiēniska nerūsējošā tērauda konstrukcija: pilnībā izgatavota no izturīga, ēdināšanas nozares nerūsējošā tērauda. Šis neporainais materiāls ir izturīgs pret koroziju, ļoti viegli tīrāms un atbilst stingriem higiēnas standartiem jebkurā profesionālā pārtikas apkalpošanas vidē.
- Vietu taupošas slīdošas durvis: liela zem izlietnes esošā skapja daļa ir aizvērta ar divām gludi slīdošām durvīm. Šis dizains neprasa atvēršanai brīvu vietu, padarot to ideāli piemērotu šauriem, intensīvas satiksmes koridoriem un maksimizējot piekļuvi lielapjoma uzglabāšanai (piemēram, ķimikālijām, atkritumu tvertnēm vai tīrīšanas līdzekļiem).
- Integrēta trīs atvilktņu vienība: aprīkota ar trim izturīgām, pilnas izvelkamas atvilktnēm blakus galvenajam skapim. Tās nodrošina nodalītu, putekļu necaurlaidīgu uzglabāšanu mazākiem, svarīgiem priekšmetiem, piemēram, galda piederumiem, iepakojuma materiāliem, pavāra rīkiem vai sagatavošanas piederumiem, saglabājot tos viegli pieejamus.
- Aizsardzība pret ūdens šļakatām: integrēts aizmugurējais aizsargs/splashback aizsargā sienas un apkārtējās virsmas no ūdens bojājumiem un pārtikas šļakatām, nodrošinot tīrāku un higiēniskāku darba vidi.
- Izturīgs darba virsma: pastiprinātā darba virsma nodrošina izcilu izturību un stabilitāti, kalpojot gan kā sagatavošanas zona, gan kā speciāla notekas virsma blakus izlietnei.
- Regulējama stabilitāte: augstuma regulējamas kājas ļauj precīzi izlīdzināt vienību uz nevienmērīgām grīdām, nodrošinot maksimālu stabilitāti lietošanas laikā.
Ideāls visu vienā risinājums mazgāšanai un organizētai uzglabāšanai aizņemtās restorānos, kafejnīcās un ēdināšanas iestādēs.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm (+100 mm aizsargpaneļa augšdaļa) |
| Platums | 1600 mm |
| Svars | 48kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Dziļums (izlietnes bļoda) | 400 mm |
| Augstums (izlietnes bļoda) | 250 mm |
| Platums (izlietnes bļoda) | 400 mm |
| Durvis | Dubultas durvis |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 bļoda pa kreisi |
| Aizsargsienas | 100 mm |
| Darba virsma | Viļņu dēļa dizains |
| Diametrs | 3,5'' / 89 mm (notekcaurums) / 32 mm (jaucējkrāna caurums) |
| Atvilktne(s) | 3 atvilktnes |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)
