Komercijas elektriskā grila plātne 728x393mm 2 zonas 4.4kW | Adexa WHEG820AF
500,58 € Original price was: 500,58 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
Profesionāls smagās slodzes plaukts nerūsējošā tērauda 1500x600x1550mm 4 plaukti | Adexa SR1500A2
475,25 € Original price was: 475,25 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)
Tirdzniecības plauktu vienība 4 līmeņi 1000kg 900x450x1800mm pulverkrāsots tērauds melns | Adexa WH9045180A4
SKU:
WH9045180A4
EAN: 5056465013951
229,74 € Original price was: 229,74 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
Smagām profesionālām ēdināšanas vajadzībām šis melnais plaukta komplekts ietaupīs vietu un organizēs noliktavas jūsu restorānā, viesnīcā, bārā vai noliktavā.
- Maksimālais kopējais slodze 1000kg (250 kg uz plauktu)
- Ieteicams tikai sausai uzglabāšanai
- Caurules diametrs: 25 x 1.2mm biezums
- Stieples attālums: 25mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 1800 mm |
| Platums | 900 mm |
| Svars | 13 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Materiāls | Pulverkrāsots oglekļa tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Maksimālā slodze | 1000kg (250kg uz plauktu) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
