Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
EAN: 5056465017621
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Profesionāla mikroviļņu krāsns ar atkausēšanas un grila funkcijām komerciālai lietošanai restorānos, bāros, kafejnīcās un viesnīcās.
- Atkausēšana. Krāsns ļauj atkausēt gaļu, putnu gaļu un jūras veltes.
- Grila funkcija, kas īpaši noderīga plānām gaļas šķēlītēm, steikiem, kotletēm, kebabiem, desiņām un vistas gabaliņiem. Tāpat piemērota karstām sviestmaizēm un au gratin ēdieniem.
- Digitāla
- LED displejs
- Ārējais korpuss no nerūsējošā tērauda
- Interjera krāsa balta
- Programmējama skārienvadība
- Jauda (mikroviļņi): 1500W
- Jauda (grils): 1300W
- Novērtētā mikroviļņu jauda: 1000W
- Darbības frekvence: 2450MHz
- Ārējie izmēri: 311mm (A) × 553mm (P) × 491mm (D)
- Krāsns iekšējie izmēri: 250mm (A) × 376mm (P) × 404mm (D)
- Krāsns tilpums: 38 litri
- Vienmērīga gatavošana: griežamā plate
- Netosvars: 18.6kg
Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu lietotāja rokasgrāmatu.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 491 mm |
| Augstums | 311 mm |
| Platums | 553 mm |
| Svars | 18,6 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 38 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500W |
| Iekļauts | Stikla paplāte un grila režģis |
| Augstums (iekšējais) | 250 mm |
| Programmas | Grils / Atkausēšana |
| Vadība | Digitāls |
| Platums (iekšējais) | 376 mm |
| Dziļums (iekšējais) | 404 mm |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (grils) | 1300W |
| Diametrs (gatavošanas zona) | 335 mm |
| Izeja | 1000 W |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Premium komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Bez apakšējās plaukta 1800x600x900mm | Adexa DW18060WO
Available on backorder
Original price was: 408,34 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
