Profesionālais citrusaugļu sulu spiede 180W | Adexa CJ4
EAN: 5056465023905
Original price was: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)
Komercmērķa citrusaugļu sulu spiede apelsīniem, greipfrūtiem, citroniem, laimiem, asins apelsīniem un daudz kam citam. Ideāli piemērots jebkuram ēdināšanas uzņēmumam, piemēram, sulas bāram, viesnīcai, kafejnīcai, restorānam vai veselīgas pārtikas veikalam.
- 180W
- 1800 apgr./min
- Higiēnisks alumīnija sakausējuma pamatne.
- Neplīstoša higiēniska polikarbonāta bļoda
- Ūdensizturīgs motora bloks
- Ražība: 32 litri stundā
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Eksplodēto skatu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 218 mm |
| Augstums | 354 mm |
| Platums | 308 mm |
| Svars | 5kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230 V / 1 fāze |
| Jauda | 180W |
| Ražošana | 32 litri/stundā |
| Apgr./min | 1800 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālais auksto dzērienu izsmidzinātājs 1 x 25 litri | Adexa LSJ25L
In stock
Original price was: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais Gaisa Tējkanna Pumpis 5 litri | Adexa APB050
In stock
Original price was: 99,81 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0015
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0027
In stock
Original price was: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Saldējuma panna 7 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa WH1208
In stock
Original price was: 33,34 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu plaukts zelts, pie sienas stiprināms, garums 400 mm, 20 glāzes | Adexa WGA58500400G
In stock
Original price was: 55,50 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400S
In stock
Original price was: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
