Elektriskā rievota pamatne uz atvērtas bāzes, 1 zona 6kW | Adexa Hotmax 900 EG911G
EAN: 5056465068913
Original price was: 2212,03 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ sīkākai informācijai.
| Dziļums | 900 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 425 mm |
| Svars | 73 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas stāvošs |
| Versija | Rievots augšdaļa (hroma pārklājums) |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda | 6000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Atvērts statīvs |
| Zonas | 1 |
| Biezums (virsma) | 15 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)
