Elektriska rievota cepešvirsma uz atvērtas bāzes 2 zonām 12kW | Adexa Hotmax 900 EG921G
EAN: 5056465068883
Original price was: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ sīkākai informācijai.
| Dziļums | 900 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 850 mm |
| Svars | 154 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas stāvošs |
| Versija | Rievots augšdaļa (hroma pārklājums) |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda | 12000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Atvērts statīvs |
| Zonas | 2 |
| Biezums (virsma) | 15 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
