Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)
Šī elektriskā galda virsmas plīts ir izstrādāta maksimālai ātrumam un daudzpusībai. Jūs varat ātri pagatavot dažādus populārākos ēdienus ar šo komerciālo elektrisko cepšanas virsmu! Neatkarīgi no tā, vai gatavojat pankūkas, burgerus, grauzdētu sieru vai kultenītas olas, šī izturīgā nerūsējošā tērauda plīts nodrošina izturību un veiktspēju, kas nepieciešama darba veikšanai. Biezā tērauda gatavošanas virsma vienmērīgi uzkarst visā platībā, nodrošinot vienmērīgus gatavošanas rezultātus neatkarīgi no tā, kur uz plīts novietojat ēdienu.
- 364x480x220mm
- Gluda/rievota
- 2000W
- Nerūsējošais tērauds
- Līdz +300°C
- Gatavošanas zona 358x393mm
| Dziļums | 480 mm |
| Augstums | 220 mm |
| Platums | 364 mm |
| Svars | 11 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Gluds/Rievots |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | Līdz +300°C |
| Izmēri (gatavošanas zona) | 358×393 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriska slīpošā brata panna 65 litri 11 kW | Adexa Hotmax 700 EP722
In stock
Original price was: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (bez PVN)Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
