Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)
Profesionāla dubultā tauku fritērija par izdevīgu cenu. Pilnībā nerūsējošā tērauda fritērija ar maināmu temperatūras kontroli un drošības izslēgšanas funkciju, kas padara ierīci drošu un ideāli piemērotu dažādu ēdienu gatavošanai. Divas kameras nodrošina lielu daudzpusību, ļaujot vienlaikus gatavot divu veidu ēdienus. Nerūsējošā tērauda konstrukcija un noņemamā iekšējā panna un vadības panelis atvieglo tīrīšanu.
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Precīza termostata kontrole
- Maksimālā un minimālā eļļas līmeņa atzīme
- Drošības temperatūras pārsniegšanas izslēgšana
- Izolēta groza rokturis
- Spriegums: 220V-240V/50HZ
- Jauda: 2.5kW+2.5kW
- Eļļas tilpums: 6-7L katrā tvertnē
- Tvertnes tilpums: 2 x 8 litri
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 435 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 550 mm |
| Svars | 5kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2 x 2500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Groza izmērs | 2 x 205x175x100mm |
| Grozi | 2 |
| Vāks | Iekļauts |
| Tilpums (tvertne) | 2 x 8 litri (bruto) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)
