Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
EAN: 5056465034024
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes profesionāla elektriskā fritiere ar vienu tvertni un divām groziņām. Ļoti ietilpīga, neskatoties uz tikai 550 mm platumu, ar divām 6 litru tvertnēm. Ideāla iekārta lielas apjoma ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāta jebkurai restorānam, kafejnīcai, ēdnīcai vai līdzņemšanai. Lielas atlaides šobrīd par šo izdevīgo cenu.
- 12 litri
- 2500 + 2500 W
- +50°c līdz +190°c
- 550x460x300 mm
- Viena tvertne
- 2 groziņi
Lūdzu, skatīt sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 460 mm |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 550 mm |
| Svars | 8 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Galdvirsma |
| Tilpums | 12 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2 x 2500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 grozi |
| Temperatūra | +60°C līdz +200°C |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
In stock
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds/rievots vidējs 1 zona 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AFR
In stock
Original price was: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Komercijas grils gluds 540x380mm emaljēta plāksne 2.2kW elektriskais | Adexa EG5438
In stock
Original price was: 402,66 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas grils gluds/rievots 730x470x240mm 4.4kW elektriskais | Adexa HEG822
Available on backorder
Original price was: 409,61 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
