Komercālais vitrīnas displeja ledusskapis 196 litri nerūsējošais tērauds | Adexa CW196
EAN: 5056465033676
Original price was: 2071,24 €.890,64 €Current price is: 890,64 €. (bez PVN)
Atdzesēta vitrīna 196 litri. Šis 196 litru profesionālais atdzesētais vitrīnas ledusskapis ir aprīkots ar spilgtu LED apgaismojumu, lai izceltu jūsu atdzesētos produktus. Ar 3 plauktiem, digitālu vadību un temperatūras diapazonu no +2°C līdz +12°C, šī 196 litru vitrīna lieliski demonstrē desertus, kūkas un citus atdzesētus pārtikas produktus. Ideāls ledusskapis uz letes komerciālai lietošanai.
- 196 litri
- 3 plaukti
- Digitālā vadība
- +2-+12°C
- LED apgaismojums
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 560 mm |
| Augstums | 874 mm |
| Platums | 795 mm |
| Svars | 63,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 196 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 200 W |
| Plaukti | 3 plaukti |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2 līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Enerģijas patēriņš | 2.294 kW/24h |
| Displeja laukums (m2) | 1.14 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
